• ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ ۰۷:۱۵:۴۰
  • در کاشی و سرامیک
  • توسط argan2
  • بازدید: 1938
  • اخرین ویرایش: ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۱۱:۴۷:۰۶
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف
معرفی کارخانه کاشی و سرامیک نگین

معرفی کارخانه کاشی و سرامیک نگین

 
 

تاریخچه شرکت کاشی نگین

شرکت کاشی نگین در شهریور ماه سال 1382 به صورت سهامی خاص در زمینی به وسعت 12 هکتار به زیر بنای 30.000 متر مربع افتتاح شد. سرمایه گذاری اولیه این شرکت مبلغ 5.000.000.000 ریال می باشد این شرکت که قادر به تولید انواع کاشی کف و دیوار است فعالیت خود را جهت تولید انواع کاشی کف ( سرامیک ) با ظرفیت تولید سالانه 3.00.000 متر مربع و قابل افزایش تا 4.000.000 متر مربع شروع کرده است. ماشین آلات این شرکت از پیشرفته ترین ماشین آلات موجود در صنعت سرامیک بوده و کلیه مراحل تولید سرامیک بصورت کاملاً اتوماتیک انجام می پذیرد. در حال حاضر تولیدات کارخانه کاشی نگین بالغ بر صدها طرح و رنگ در تمامی ابعاد 33×33 و50×50 و 60×60  و 60×30 و 90×30 و 80×40 و 100×40 می باشد.

در سال 1392 با توجه به روی آوری تولیدات و نیاز مشتریان به طرحهای به روز و دیجیتال این شرکت جهت به روز رسانی طرحهای خود با خرید ماشین دیجیتال در نظر داشت مجموعه ای تکامل یافته از صنعت کاشی و سرامیک را به بازار عرضه نماید.شرکت کاشی نگین توانست در مرداد 1395 با خرید یک ماشین دیجیتال 8 رنگ با جدیدترین تکنولوژی روز از شرکت تکنوفراری به کیفیت بالاتری در طرح و رنگ برسد.

این شرکت همچنین در راستای جلب رضایت بیشتر مشتری یک دستگاه چمفراز شرکت EDING خریداری نمود و با تولید 7.000 متر مربع در روز شروع به کار کرد و در نظر دارد با اضافه نمودن چند دستگاه چمفر دیگر کلیه محصولات خود را به صورت چمفرینگ به بازار عرضه نماید.


پیام مدیر
به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم از لطف بیکران اوست خداوندی که انسان را از خاک آفرید آب را با خاک آشنا کرد و در نهایت این خاک مایه آرامش اوست. آب خاک و آتش این سه عنصری که در کنار خلاقیت و نوآوری بشر توانست نقشی را از دل خاک برویاند و امروزه به صنعتی بزرگ به نام کاشی و سرامیک تبدیل شده است.

نگاهی گذرا به تاریخ صنعت کاشی و سرامیک میبد نشان از این دارد که شرکت کاشی نگین یکی از آغاز گران این صنعت در میبد می باشد و در پی آن هستیم که در سال اقتصاد مقاومتی با استفاده از تجارب مدیریتی مدیران خود و با اتکا به پرسنل فهیم و پر تلاش و با احترام به اصل انسان محوری در رابطه با کلیه پرسنل ، تولیدی با کیفیت بهتر از گذشته داشته باشیم.

بنده نیز به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه در راستای رسیدن به اهداف شرکت از قبیل بالا بردن کیفیت محصول تأمین امنیتی و رضایت نیروی انسانی و احترام به محیط زیست است از هیچ گونه تلاش و کوشش دریغ نخواهم نمود به امید داشتن روزی بهتر از دیروز.

خط مشی

بنام خالق هستی
شرکت کاشی نگین میبد ، توليد كننده انواع كاشي مطابق با استانداردهاي ملي ايران ، خود را متعهد به رعايت تمامي قوانين و مقررات ملي دانسته و براي پاسخگويي به نيازهاي متعدد و روزافزون مشتريان ، كاركنان و ساير طرفهاي ذينفع خود ، رعايت اصول زير را ضروري مي‌داند :

– احترام به تمامی طرفهای ذینفع و تلاش در جهت برآوردن انتظارات و خواسته­های مشتریان و کارکنان

– افزایش کمیت و کیفیت و تنوع محصولات تولیدی

– بهبود مستمر کیفیت محصولات ارائه شده به مشتریان و ایجاد بستر ارتباطی پویا با آنان

– پیشگیری از بروز حوادث شغلی و ارتقاء سطح ایمنی و بهداشت محیط کار

– بکارگیری تمام توان و منابع سازمان در راستای حفاظت از محیط زیست

– افزایش سهم بازار و توسعه صادرات محصول به بازار جهانی

– بهبود عملکرد سازمان و توسعه منابع سازمانی در راستای افزایش بهره وری

مدیریت شرکت با پیاده­سازی و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه منطبق بر استاندارهای جهانی

(ISO9001,ISO14001,OHSAS18001)

در مسیر حرکت بسمت تعالی سازمان از کلیه همکاران عزیز انتظار دارد؛

– عملکرد خود را با شیوه­های سیستم مدیریت یکپارچه هماهنگ نمایند و در راستای بهبود فعالیت­های خود گام بردارند.

– با اعتلای دانش آموزی و تعهدکاری و پویا نمودن وجدان کاری و همچنین رعایت نظم و انظباط و اعتماد متقابل در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش نمایند.

– با ابتکار و خلاقیت تمام توان خود را برای بهبود کیفیت و کمیت تولید و کاهش هزینه­ها بکار گیرند .

– از تجهیزات و محیط مهیا شده برای انجام کار خود بنحو احسن محافظت نموده و در نظافت و نگهداری آن کوشا باشند. بقای شرکت به نگهداری از تجهیزات و کارکنان وابسته می باشد.

– شعار آشنای «اول ایمنی دوم کار» را سرلوحه انجام وظایف خود قرار دهند.

خط مشی شرکت کاشی و سرامیک نگین میبد جهت همسو سازی با چشم­انداز بلند مدت سازمان هر ساله مورد بازنگری قرار خواهد گرفت و نماینده مدیریت با داشتن اختیارات کافی مسئول نظارت و تداوم اجرای صحیح این خط مشی و سیستم مدیریت یکپارچه خواهد بود.


آدرس: یزد – کیلومتر 12 جاده میبد- یزد.
جهت سفارش محصولات کارخانه کاشی نگین از طریق شماره تماس های شرکت با ما در ارتباط باشید. «واحد فروش: 09165390085»«مدیریت: 09168185790»    «تلگرام: arganceramtile@ »

اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.