• ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ ۲۳:۲۰:۰۲
  • در شرکت ارگان معماری
  • توسط argan2
  • بازدید: 227
  • اخرین ویرایش: ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ ۱۲:۳۱:۱۶
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف
فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن

فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن


(پذیرش سفارش نصب انواع کاغذدیواری و پستر سه بعدی در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن) گروه معماری اَرگان

کاغذ دیواری

پوششی تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در ادارات، خانه‌ها و دیگر ساختمانها استفاده می‌شود؛ کاغذ دیواری یکی از جنبه‌های طراحی داخلی به‌شمار می‌آید. این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می‌شود و با چسباندن روی دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاغذ دیواری‌ها می‌توانند ساده (به صورت نقاشی) یا به صورت بافته‌شده (مانند آنگلیپتا) یا با الگوهای گرافیکی ساخته شده باشند. روش‌های چاپ کاغذ دیواری شامل چاپ سطحی، چاپ به‌وسیله حکاکی، چاپ سیلک ابریشمی، چاپ به صورت دیجیتالی یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی است.

فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن 

کاغذ دیواری از منسوج نبافته (نان وون)

مواد تشکیل دهندهٔ کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه کاغذ تولید شده‌ است. این شبکه به وسیلهٔ مواد آکرلیک تقویت شده و به کمک رنگدانه‌ها یک نوع تاری ایجاد می‌کنند. افزودنی‌های خاص هم جهت ایجاد رطوبت، استحکام و قدرت جذب مورد استفاده قرار می‌گیرند. غیر بافته شده‌ها موادی را ایجاد کردند که از لحاظ ابعاد و اندازه تغییر شکل نمی‌دهد؛ بنابراین رطوبت مانند چسبی عمل می‌کند که بتوان کاغذ را بر روی دیوار نصب نمود. این تکنیک بسیار در وقت نصاب صرفه جویی نموده و نصاب دیگر نیازی به دوباره چسب زدن کاغذ و منتظر ماندن برای تکهٔ بعدی حین نصب ندارد. کاغذهای غیر بافته شده نصب بسیار آسانی دارند و دوباره نیز قابل استفاده می‌باشند. زیرا حالت خود را به خاطر مواد چسبنده‌ای که در پشت کاغذ هست از دست نمی‌دهند، مواقعی که نیاز به برداشتن کاغذ جهت انجام برخی امور مانند تعمیر سیستم تأسیسات و برق که پشت کاغذ در دیوار تعبیه شده‌اند است، می‌توان کاغذ را از دیوار جدا نموده و دوباره نصب نمود.

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع کاغذ و پوستر و استیکر دیواری در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن 

کاغذ با روکش وینیل

این کاغذ دیواری ماده‌ای کاغذی دارد که بر روی آن رویه ی طرح دار با نمونه ی وینیل آکرلیک یا پلی وینیل کلراد (پی وی سی) اسپری یا روکش شده‌ است. این نمونه از از کاغذها در دستهٔ کاغذهای با قابلیت شستشو و ضد لک طبقه‌بندی می‌شوند و برای اکثر فضاها قابل استفاده می‌باشند. این نمونه از نمونه ی ساده ی آن بسیار در برابر چربی و رطوبت مقاوم تر است و حتی برای استفاده در آشپزخانه ها نیز مناسب است.

فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن
 
روکش پارچه‌ای
این کاغذ دیواری یک مادهٔ سبک وینیل از آکرلیک یا وینیل مایع دارد. لایهٔ طرح دار آن روی این روکش چاپ شده‌است. عموماً این کاغذ سبک‌تر است و برای استفاده در فضاهایی که رطوبت کمتری دارند مانند نشیمن مناسب است.
 

 
کاغذ با وینیل سخت و جامد
این نوع از کاغذ دیواری‌ها یک لایهٔ کاغذی لمینیت شده توسط یک روکش وینیلی جامد پوشش می‌دهد. این نمونه کاغذها از آنجاییکه سطح طرح دار آن‌ها روکش وینیلی بسیار قوی دارند کاملاً مقاوم هستند. این کاغذها هم در دسته‌بندی کاغذهای قابل شستشو و قابل کنده شدن قرار می‌گیرند. کاغذی با روکش وینیل جامد یا سخت در بسیاری از محیط‌های خانه که ممکن است رطوبت و چربی و لکه بگیرد، قابل استفاده می‌باشد. اما جهت استفاده در کارگاه ها و انباری‌ها و محیط‌ هایی که تماس فیزیکی با کاغذ ایجاد می‌شود مناسب نمی‌باشند.

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع دیوارپوش و کفپوش در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن
کاغذهای وینیل فابریک بک
در این کاغذها لایه‌ای پوشیده از وینیل سخت روی سطح دکوراتیوشان لمینیت شده‌است. انواع اصلی آن در زیر معرفی شده‌اند:

اجرای کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن
 
وینیل سخت یا جامد
این کاغذ شامل یک نوار وینیلی است که بر روی لایهٔ پارچه‌ای یا کاغذی لمینیت شده‌است؛ و عموماً بسیار مقاوم تر از نمونه‌هایی است که در بالا به آن اشاره شد زیرا وینیل از نوع جامد است و از نوع مایع آن استفاده نشده‌است. این گونه کاغذها برای مشتریانی که به دنبال کاغذ صد در صد قابل شستشو، ضد لک و مقاوم می‌گردند مناسب است.

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع کاغذ و پوستر و استیکر دیواری در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

کاغذ دایواری اتاق خوب کاغذدیواری نشیمن
 
کاغذی
این نمونه از کاغذها اشاره دارد به انواع کاغذ دیواری‌هایی که پایهٔ کاغذی دارند که سطح طرح دار بر روی آن‌ها چاپ می‌شود. درست است، کاغذها روکش نشده‌اند، اما برخی روکشی دارند که بر روی جوهر کشیده شده و از آن محافظت می‌کند.
 
کاغذهای وینیلی نون وون (غیر بافته شده)
این کاغذها از یک کاغذ نون وون با یک صفحهٔ وینیلی تشکیل شده‌اند. زیرا آن‌ها در مقابل آب بسیار مقاوم و غیرقابل نفوذ هستند، عمدتاً از این کاغذ می‌توان در حمام و آشپزخانه استفاده نمود.

فروش و نصب کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن

نصب کاغذ دیواری

همانگونه که دیوار قبل از رنگ نیاز به آماده‌سازی دارد، برای نصب کاغذ دیواری نیز باید ابتدا دیوار را آماده کرد. آماده‌سازی دیوار که به زیر سازی معروف است، شامل برطرف کردن سوراخ‌ها و خرابی‌های گچ دیوار می‌شود، به گونه‌ای که دیوار کاملاً صاف و یکدست شود. علاوه بر این، جنس دیوار برای چسباندن کاغذ دیواری مناسب نیست. به عنوان مثال دیوارهای گچی نسبت به دیواری‌های سیمانی یا چوبی پذیرش بهتری برای کاغذ دیواری دارند. کاغذ دیواری کاربرد خاص خود را دارد. به عنوان مثال اگر در داخل حمام استفاده شود، حتی اگر کاغذ دیواری ضد رطوبت باشد، پس از مدت کوتاهی به دلیل رطوبت محیط، چسب زیر کاغذ دیواری از بین رفته و خیلی زود خراب می‌شود. بهتر است از کاغذ دیواری در محیط خشک استفاده کرد. از دیگر نکاتی که قبل از نصب کاغذ دیواری باید به آن دقت کرد، ابعاد دیوار است. اگر طول و ارتفاع دیوار کم باشد، بسیاری از نقش و نگارهای کاغذ دیواری بریده می‌شود و طرح آن به خوبی نشان داده نخواهد شد. طرح کاغذ دیواری‌ها بجز کاغذ دیواری‌های پوستری، تکرار شونده است؛ بنابراین بهتر است دیواری انتخاب شود که فضای کافی برای تکرار چند بار طرح کاغذ دیواری را داشته باشد. هر چه طرح کاغذ دیواری درشت تر باشد، دیواری که روی آن نصب می‌شود نیز باید بزرگ‌تر باشد. علاوه بر دیوار و سقف که کاربری‌های معمول کاغذ دیواری است، می‌توان کاغذ دیواری را در داخل کمد، کتابخانه و روی قاب پنجره نصب کرد.

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع دیوارپوش و کفپوش در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

کاغذدیواری اداری در بندر گناوه کاغذدیواری بندر دیلم
 
جدا کردن کاغذ دیواری

یکی از ویژگی‌های مثبت کاغذ دیواری نسبت به سایر پوشش‌های دیواری قابلیت برداشتن آن از روی دیوار است که به سادگی انجام می‌شود.

    آب: آسان‌ترین روش کندن کاغذ دیواری، پاشیدن آب بر روی آن است. آب از درون منفذهای کاغذ دیواری به چسب پشت آن نفوذ می‌کند و آن را از بین می‌برد. با از بین رفتن قدرت چسبندگی چسب پشت کاغذ دیواری، به راحتی می‌توان کاغذ دیواری را از دیوار جدا کرد. البته کاغذ دیواری‌هایی که به این روش به راحتی از دیوار جدا می‌شوند باید به اصطلاح قابل جداسازی (Peelable) باشند که بسیاری از کاغذ دیواری‌های مدرن این ویژگی را دارند.
    مواد شیمیایی: مواد شیمیایی مخصوص کندن کاغذ دیواری را می‌توان از فروشگاه‌های رنگ و ابزار فروشی تهیه کرد. برای جدا کردن کاغذ دیواری باید ابتدا ماده شیمیایی را که معمولاً به صورت پودر است با مقداری آب گرم و سرکه مخلوط کرد و سپس محلول بدست آمده را با استفاده از اسپری بر روی دیوار پاشید. بعد از آنکه محلول بدست آمده چسب دیوار را در خود حل کرد، لبه‌های کاغذ دیواری به راحتی با کمک کاردک یا چاقو کنده می‌شود.
    بخار آب: یکی دیگر از موادی که برای از بین بردن چسب کاغذ دیواری و جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار استفاده می‌شود، بخار آب است. برای این منظور از دستگاه بخارکننده چسب کاغذ دیواری استفاده می‌شود که با برق کار می‌کند. این دستگاه شامل یک مخزن آب است و با روشن شدن، آب درون آن بخار می‌شود و می‌توان با دسته مخزن بخار را بر روی کاغذ دیواری پاشید. بخار آب چسب پشت کاغذ دیواری را حل می‌کند و به کاغذ دیواری اجازه می‌دهد تا به راحتی از دیوار جدا شود. در استفاده از بخار آب باید دقت کافی به عمل بیاید تا به پوشش خشک دیوار زیر کاغذ دیواری آسیبی وارد نشود.

فروش و اجرای کاغذ دیواری در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن

انواع کاغذ تزئینی

    کاغذ ابری: نوعی کاغذ تزئینی برای ورود یا درون جلد که از دوره تیموری به بعد در ایران رایج گردید و به ابری‌های همدان و کشمیر معروف بوده‌اند.
    کاغذ بالیغ: کاغذ بسیار مرغوبی که در شهر پکن (خان بالیغ - شهر خان) ساخته می‌شد. جنس کاغذ بسیاری از کتب و اوراق خطی نفیس ایران کاغذ خان بالیغ است.
    کاغذ زر افشان: (نوعی تزئین بر روی کاغذ) برای زر افشان کردن کاغذ مقداری صمغ را به طرز خاصی روی کاغذ می‌پاشیدند و سپس ورقه‌های نازک طلا را به آن می‌چسباندند به‌طوری‌که تکه‌های طلا مانند ستاره روی صفحه کاغذ می‌درخشید. این نوع کاغذ را معمولاً در حواشی کتب و اوراق گرانبها مصرف می‌کردند.
    کاغذ سمرقندی: یکی از معروفترین و مرغوب‌ترین کاغذهای مورد مصرف در طول سده‌های میانی دوران اسلامی که در شهر سمرقند ساخته می‌شد. کاغذ سمرقندی جزو اولین کاغذهای ساخته شده در جهان اسلام بود که در قرن دوم هجری، مسلمانان به کمک کاغذ سازان چینی اولین کارگاه ساخت آن را در شهر سمرقند بر پا کردند و از این شهر صنعت کاغذسازی به سایر بلاد اسلام راه یافت.
    کاغذ شامی: نوعی کاغذ سفید و به‌غایت شفاف و لطیف منسوب به شهر شام.

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع کاغذ و پوستر و استیکر دیواری در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

فروش پوستر سه بعدی در گناوه نصب پوستر سه بعدی در دیلم

خصوصیات پوستر دیواری سه بعدی

پوستر 3 بعدی یکی از دیوارپوش هایی است که اخیرا از آن برای دکور کردن بسیاری از واحد ها استفاده می شود. این محصولات به علت داشتن تنوع بالا در طرح می تواند پاسخگو به نیاز تمام خریداران با هر نوع سلیقه ای باشد. از پوستر دیواری در انواع سبک های دکوراسیون داخلی استفاده می شود که قیمت بالاتری نسبت به این محصولات دارند.

این محصولات بسیار شبیه به کاغذ دیواری ها هستند و بیشتر ویژگی های آنها را دارند. برای مثال بیشتر این محصولات قابلیت شست و شو را دارند و می توان به راحتی با استفاده از مواد شوینده عمل نظافت آنها را در زمان کوتاهی انجام داد.  ساختار این محصولات به گونه ایست که طرح های که با استفاده از سایه ها به شکل سه بعدی در آمده اند را بر روی کاغذ های مخصوصی چاپ می کنند. یکی از جذابیت هایی که برای این محصولات وجود دارد این است که برای مشتریان امکان چاپ طرح های مورد نظر خود بر روی دیوارپوش وجود دارد.

پوستر های ۳ بعدی معمولا یک تصویر بزرگ را نمایش می دهند که می تواند یک دیوار را به صورت کاملا بپوشاند اما به دلیل سهولت در نصب، آنها را مانند کاغذ دیواری برش می زنند و سپس نصب را انجام می دهند.

همچنین نحوه ی ایجاد این محصولات بدین صورت است که یک تصویر با ابعاد بزرگ را بر روی کاغذ مخصوص با استفاده از دستگاه های چاپگر بسیار قوی، چاپ می شود. گفتنی است که جنس کاغذ بر روی طول عمر پوستر دیوار تاثیر مستقیم دارد.

فروش و اجرای کاغذ دیواری در بندر امام حسن

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع دیوارپوش و کفپوش در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

نصب کاغذ دیواری سه بعدی در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن نصب کاغذ دیواری سه بعدی در بندر دیلم و بندر گناوه و بندر امام حسن

فروش و اجرای کاغذ دیواری خاکستری

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع کاغذ و پوستر و استیکر دیواری در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

نصب کاغذ دیواری سه بعدی در دیلم نصب پوستر دیواری سه بعدی در سردشت زیدون

فروش و اجرای کاغذ دیواری روشن

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع دیوارپوش و کفپوش در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

فروش و نصب کاغذ دیواری برجسته در گناوه فروش و نصب کاغذ دیواری برجسته در دیلم

فروش و اجرای کاغذ دیواری بژ

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع کاغذ و پوستر و استیکر دیواری در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

یست قیمت نصب کاغذ دیواری یست قیمت نصب کاغذ دیواری

فروش و اجرای کاغذ دیواری شیک و ساده

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع دیوارپوش و کفپوش در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

فروش و نصب کاغذ دیواری در بهبهان تشان فروش و نصب کاغذ دیواری در تشان

فروش و نصب کاغذ دیواری در گچساران و دهدشت و آغاجاری

گروه معماری اَرگان مجری تخصصی انواع کاغذ و پوستر و استیکر دیواری در خوزستان، بوشهر و کهگیلویه

فروش و نصب کاغذ دیواری در سردشت زیدون فروش و نصب کاغذ دیواری در سردشت زیدون


همراهان گرامی


با طراحی، فروش و اجرای تخصصی انواع دیوارپوش و کفپوش با طرح ها و سبک های مختلف طراحی درخدمت شما هستیم.

سبک های مورد پذیرش طراحی و دکوراسیون داخلی: ایرانی اسلامی، اسلامی کشورهای مختلف، کلاسیک غرب، نئوکلاسیک، مدرن، مینیمال، روستیک و پیوند آن ها با یکدیگر.

  

»» همواره کلیه خدمات ما از تضمین کیفیتی برخودار هستند و همچنین سعی شده در کنار بهترین کیفیبت قیمتی دقیق ومنصفانه ارائه شود.گروه معماری ارگان مجری کلیه پروژه های صنعت ساختمان

website: www.arganmemari.ir & www.arganmemari.com

جهت ثبت سفارش میتوانید از طریق منوی (تماس با ما) وب سایت و یا پیامک به شماره 09168185790 اقدام کنید.فعالیت های گروه معماری ارگان طراحی و اجرای کناف و سقف کاذب         سفارش هوشمندسازی ساختمان         سفارش پروژه نقشه برداری         سفارش طراحی محوطه سازی و بام سبز سفارش طراحی نما ساختمان         سفارش طراحی سازه فلزی و بتنی         سفارش طراحی دکوراسیون ساختمان         سفارش بازسازی و نوسازی ساختمان
     طراحی معماری                طراحی سازه                دکوراسیون داخلی           بازسازی و نوسازیجهت ثبت سفارش طراحی و یا اجرای پروژه های مد نظر خود از منوی تماس با ما و یا اطلاعات تماس پایین صفحه با ما در تماس باشید


برای ثبت سفارش اینجا کلیک کنید

اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.