• ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۰۰:۳۰:۰۰
  • در معماری های دیدنی
  • توسط argan2
  • بازدید: 1374
  • اخرین ویرایش: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ ۱۲:۲۰:۵۳
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف
دکوراسیون آپارتمان

معماری داخلی آپارتمان کوچکدکوراسیون آپارتمان

معماری آپارتمان کوچک کار راحتی نیست و نیازمند برنامه ریزی دقیق معمار برای وجب به وجب فضا و کاربردی کردن تمام فضاهای موجود در خانه است. بخاطر توجه نکردن به همین موضوع است که اکثر واحدهای آپارتمانی امروزی با فضای مناسب مثلا ۶۰ یا ۷۰ متر، به اندازه یک سوییت ۳۰ متری کاربرد دارند. در صورتی که همه چیز درست انجام، و مقداری هم خلاقیت چاشنی کار شود نتیجه کار چیزی شبیه به آپارتمان زیر می شود که ترکیب زیبایی از زندگی مدرنیته و گرمی دوران کلاسیک را در خود دارد. همه چیز در این خانه سرجای خود قرار داشته و کافی و کامل بنظر می رسد.

طراحی آپارتمان

استفاده از پلان باز در این آپارتمان، فضای بسیار مناسبی برای  ترکیب طراحی مدرن با عناصر کلاسیک مانند میز و صندلی های چوبی و کفپوش طبیعی آن فراهم می کند. طراح در این خانه با هوشمندی پالت رنگی سفید را که در بیشتر نشیمن های امروزی دیده می شود و بنوعی تکراری شده است کنار گذاشته و در عوض از تم بسیار زیبای خاکستری در کنار رگه هایی از رنگ زرد استفاده کرده است. اما اتاق نشیمن و پذیرایی همه چیز را نشان نمی دهد زیرا جذابیت های اصلی این طراحی بی نقض در بخش های دیگر خانه مانند اتاق خواب، راهروی کاملا سفید و حمام و سرویس بهداشتی پنهان شده است.

دکوراسیون داخلی آپارتمان

اتاق نشیمن و پذیرایی به دلیل معماری داخلی ویژه اش سریعا جلب توجه می کند. بجای ساخت یک دیوار برای جدا کردن آشپزخانه و نشیمن، طراح از یک فریم چوبی کاملا باز استفاده کرده که هم حکم اپن آشپزخانه را دارد و هم برای نگهداری تلویزیون و وسایل پخش کننده مانند یک میز ال سی دی عمل می کند. کابینت های آشپزخانه ظاهری مات دارد و با استفاده از به دلیل پنهان بودن دستگیره ها به آشپزخانه جلوه ای کاملا مرتب و بزرگ داده است.

دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی

دکوراسیون مسکونی

دکوراسیون راهرو

دکوراسیون زرد

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان

دکوراسیون آپارتمان
اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.