• ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۰:۴۰:۰۰
  • در طراحی معماری و دکوراسیون هتل
  • توسط argan2
  • بازدید: 2138
  • اخرین ویرایش: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۲۰:۴۲:۴۶
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف
هتل کیوسرا

هتل کیوسرا

فروشگاه آنلاین معماری

هتل کیوسرا

به گزارش ارگان معماری: در زیر این پوسته های ضخیم به راستی هویت و ماهیتی ژاپنی نهفته است. پذیرفتن اینکه کارهای کیشو کوروکاوا (Kisho Kurokawa) با استفاده از تکنولوژی و مصالح مدرن پدید آمده اما ماهیتی سنتی دارد، آسان نیست. با این وجود آثار وی، خصوصا آن دسته که تحت تاثیر مکتب متابولیسم طراحی شدند، نمودی از معماری سنتی و زیبایی شناسی ژاپنی می باشد. وی معتقد است که آثارش بخش ناپیدای سنت ژاپنی را درون خود دارد.

حجم هتل

چهار اصل مادیت (((Materiality)، ناپایداری (Impermanence)))، پذیرندگی (((Receptivity) و جزئیات ((Detsils) مورد توجه این معمار ژاپنی بوده که موج جدیدی در معماری ژاپن بوجود آورده است.


طراحی داخلی هتل

کیشوکوروکاوا پس از چهار دهه فعالیت حرفه ای و باقی گذاشتن ده ها اثر معماری در ژاپن و خارج از آن ودریافت جوایز بسیار زیاد و تلاش های فراوان در جهت پیوند دستاوردها واصول مدرنیسم با ارزشهای بومی و فرهنگی در 12 اکتبر 2007 درگذشت.

دکوراسیون داخلی هتل

هتل کیوسرا، که در مرکز شهرک فناوری و در نزدیکی فرودگاه شهر کاگوشیما ژاپن (((Kagoshima) قراردارد، یکی از نمونه های قابل توجه در بین هتل های حومه شهر است.

استخر هتل

این هتل به عنوان یک مهمان خانه برای مسافران خارجی که جهت بازدید از شهرک فناوری سفر کرده اند،عمل می کند. در ضمن فضاهای متنوع هتل به گسترش فعالیت های منطقه ای کمک کرده و تسهیلات تجاری لازم برای موسسات و شرکتهای محلی را فراهم آورده و احساسی از یک مکان تفریحی، استراحتگاهی و اقامتی را بوجود آورده است.

سایت پلان هتل

هتل مشتمل بر 2 طبقه زیرین برای کنفرانس ها و کابری های اجتماعی و 13 طبقه بالای آن است.در طبقه همکف لابی مشاهده می شود و در طبقه دوم امکانات جشن عروسی مهیا می باشد. رستوران ها در طبقه سوم و بقیه اتاق ها و دیگر موارد در طبقات فوقانی قرار دارند.

اتاق های هتل پیرامون یک آتریوم مرکزی به فرم بیضی قرار گرفته اند و به اندازه کافی فراخ و جادار هستند و پنجره های بزرگی به منظر بیرونی دارند. کریدور دسترسی به اتاق ها از میان نمای قوسی ساخته شده از شیشه و فلز به ارتفاع 13 طبقه، چشم اندازی به هیاهو و جنب و جوش مرکز شهرک فناوری و در آن سوتر به آرامش کوه های کریشیما و خلیج کینکو دارد که احساسی از اقامت در یک مکان تفریحی را به همراه دارد.
اشتراک

Warning: Use of undefined constant MOD_AMC_HAS_C - assumed 'MOD_AMC_HAS_C' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/argan/domains/arganmemari.com/public_html/modules/articles/layout_single_left.tpl.php on line 113

MOD_AMC_HAS_C1 نظر دهی

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.