• ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۰۵:۴۸:۰۹
  • در اخبار بهبهان
  • توسط argan2
  • بازدید: 5732
  • اخرین ویرایش: ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ ۰۲:۲۹:۱۲
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف
درخواست همیاری قرارگاه جهادی امام رضا (ع) بهبهان

درخواست همیاری قرارگاه جهادی امام رضا (ع) شهرستان بهبهانبه گزارش گروه فرهنگی اَرگان معماری: دفتر قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام شهرستان بهبهان درخوستی را از همه هم میهنان به ویژه آنان که ساکن شهرستان بهبهان و حومه هستند، داشت. متن این درخواست بدین شرح است:

با سلام و احترام

_لطفا ما را یاری کنید.

قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در راستای انجام وظیفه خدمت رسانی به مردم برای امور جهادی و خداپسندانه دعوت به همکاری به عمل می آورد.
لازم بذکر است این قرارگاه در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، عمرانی، پزشکی، اشتغال زایی و... فعالیت داشته و همه عزیزان با هر تخصص و سلیقه ای و هر مقدار زمانی که دارند می توانند از هر نقطه ای در کشور در این امر خداپسندانه بصورت حضوری و غیرحضوری (در حوزه بیان شده و فضای مجازی، تبلیغات، تهیه و توضیع اقلام مختلف و... )مارا یاری کنند.با تشکر 

گروه جهادی بهبهان

درباره بنیاد جهادی مهر الرضا(ع)

نظر به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی براینکه: « موضوع مردم، استقلال کشور، تدین و پایبندی به مبانی اسلامی، مبارزه با استکبار و زورگویی، مساله فلسطین، معیشت مردم، توجه به مستضعفین و رفع فقر، خطوط اصلی انقلاب هستند که از ترکیب آنها «هندسه انقلاب» به دست می آید»؛ و در ظل عنایات حضرت باریتعالی و با ایمان به این مهم که نزدیکترین مسیر تقرب الهی و برترین روش تبلیغ دین مبین اسلام به برکت رسول مکرم اسلام (ص) از باب رحمت و خدمت به خلق اوست، تلاش و همت خود را جهت محرومیت زدائی و آبادانی مناطق محروم و کم برخوردار و همچنین خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب اسلامی به کار گرفته تا در این وانفسای گرایش به مادیات،  تجملات دنیوی و مال اندوزی با روحیه و تفکر جهادی در سایه توجهات اهل بیت عصمت وطهارت (ع) بالاخص برکات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گام برداریم.
بنیاد جهادی مهرالرضا(ع) با حضور جمعی از جوانان مومن و انقلابی ، با مشارکت جهادگران پیشکسوت و فعالان عرصه های اجتماعی به صورت خودجوش و مردمی در سال ۱۳۹۲ با اهداف ذیل شروع به کار نموده:

۱- مبارزه با فقر و محرومیت زدایی با تکیه بر حفظ کرامت انسانی در راستای توسعه عدالت اجتماعی
۲- ترویج حرکت های جهادی در راستای خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر و محرومین
۳- بسط و تعمیم گفتمان و فرهنگ مدیریت جهادی
۴- حضور در بحران ها و حوادث در راستای کمک رسانی به اقشار آسیب پذیر
۵- تربیت علمی و عملی جوانان مومن و متدین با حفظ روحیه جهادی در راستای آشنایی با درد محرومین
۶- فعالیت در حوزه زیر ساخت های بنیادی فرهنگی جامعه نظیر خانواده ، حجاب، اوقات فراغت و …
۷- تعامل با موسسات همسو در راستای هم افزائی،ارتقاء روحیه تعاون و ارائه خدمات گسترده تر


اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.